Nordik 3-pack výhodné balenie vábničiek na bežných predátorov

Firma Nordik Predator ponúka cenovo výhodnú Nordik Predator trojdielnu sadu vábničiek na predátorovSada obsahuje vábničky Nordik Crying BirdNordik Predator Mini a Nordik Fox HeatS touto sadou budete mať pri sebe vždy potrebné zvuky pre vábeniebežných druhov predátorov.

45,83 €

55,00 € s DPH

Hodnotenie a recenzie zákazníkov

Nikto zatiaľ nezverejnil hodnotenie
Nordik 3-pack výhodné balenie vábničiek na bežných predátorov Zväčšiť

Popis produktu

Vábnička Nordik Predator Crying Bird

Táto vábnička je špeciálne vyvinutá pre napodobňovanie zvukov, ktoré vydávajú vtáky v núdzi. Tieto zvuky sú veľmi účinné pre privábenie líšok a iných predátorov a to aj v letnom období.

Pre napodobňovanie kriku ďatlovitých v tiesni, fúknite krátko a intenzívne silné trrr, trrr, trrr do vábničky. Ak chcete napodobniť tiesňový krik malých vtákov, fúkajte do vábničky menej a využite aj zvuk, ktorý vydáva pri vdýchnutí. Nechajte vzduch unikať aj okolo vábničky. Ak do vábničky fúknete krátky stabilný prúd vzduchu, dostanete veľmi reálne králičie vrešťanie. Vábenie napodobujte 15-30 sekúnd, seďte ticho 1-2 minúty a potom zopakujte na rovnakom stanovišti.

Vábnička Nordik Predator - Mini Predator

Táto vábnička je špeciálne vyvinutá pre napodobňovanie myšieho a hrabošieho pískania a pre napodobňovanie zajačieho vrešťaní. Táto vábnička je drobnejším vydaním vábničky Nordik Predator, ale s tenšou membránou a menšou zvukovou doskou. Je veľmi jednoduchá na použitie a veľmi ľahko napodobní niekoľko typov zvukov.

Pištanie myší: posuňte gumený krúžok ku koncu membrány a krátkymi intervalmi fúkajte do vábničky.

Zajačie a králičie vrešťanie: vsuňte vábničku do úst a stlačte perami alebo zubami. Čím hlbšie budete mať vábničku v ústach, tým hrubší bude vydávaný zvuk. Posunutím gumového krúžku do akejkoľvek polohy od tela vábničky až po jej koniec si môžete naladiť vábničku na Vami požadovaný zvuk. Striedajte dlhé a kratšie zvuky po dobu 15-20 sekúnd a opakujte každé 3-4 minúty. Striedavo otvárajte a zatvárajte dlaň pred koncom vábničky pre väčšiu autentickosť zvukov. Pohybujte hlavou.

Vábnička Nordik Fox Heat

Nordik Fox Heat je špeciálne vyvinutá pre vábenie líšok, ktoré vyhľadávajú partnera počas doby párenia. Je tiež efektívne počas inýchobdobí, kedy si líšky bránisvoje teritórium. Niektoré líšky odpovedajú na vábenie, iné prichádzajú potichu.

Návod na použitie: 
Používame dva rôzne zvuky pískania 
1. Zakryte dieru na zvukovej komore vaším ukazovákom a trikrát fúknite jemne do vábničky "trr" (trr, trr, trr), pauza 10 sekúnd (trr, trr,trr), pauza 10 sekúnd (trr, trr, trr). Opakujte túto sériu zvukov každých 5 - 10 minút pri 30 - 40 minútovom čakaní. 
2. Zakryte dieru na zvukovej komore vaším ukazovákom a fúknite štyri krátke jemné ťahy (nápory) vzduchu v krátkej postupnosti,zakončite dlhým ťahom (náporom) vzduchu na 3 sekundykedy premiestnite váš prst z diery, akonáhle začnete fúkať a necháte zvukdoznievať ku koncu (ju-ju-ju-ju-jullllliiiiii). Pauza 10 sekúnd a opakujte. Opakujte túto sériu zvukov každých 5-10 minút pri 30 - 40minútovom čakaní.

Recenzie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii