Super cena Vákuová balička potravín FoodSaver FFS017X

Systém skladovania potravín s FoodSaver FFS017X je systém, ktorý spĺňa všetky požiadavky na skladovanie potravín. Použite vrecká a rolky FoodSaver na dlhšie skladovanie potravín v mrazničke alebo v kuchyniach. Používajte sáčky a rolky, ako aj fresh nádoby a vrecká na opakované vákuovanie na krátke a stredné skladovanie v kuchyniach alebo chladničkách. 

137,42 €

164,90 € s DPH

Hodnotenie a recenzie zákazníkov

Nikto zatiaľ nezverejnil hodnotenie

Popis produktu

  • 2 tesniace úrovne v závislosti od vákuovanej potraviny: suchá alebo vlhká potravina
  • Intuitívne ovládanie stlačením jedného tlačidla
  • Port pre použitie príslušenstva FoodSaver
  • Jednoduché skladovanie
  • Jednoduchý uzamykací mechanizmus
  • Nastaviteľná odsávacia hlava
  • Automatické ukončenie vákuovania 

Používajte nádoby na čerstvosť, vrecká na opätovné skladovanie a fresh nádoby na obed, aby ste jedlo udržiavali v čerstvom stave, keď ste v práci, v škole alebo na výletoch.

Pomocou vákuového tesniaceho systému FFS017X FoodSaver môžete jednoducho vysávať potraviny s jedným dotykovým tlačidlom. Jednoducho vložte vrecko na potraviny do zásobníka a zatvorte ho jednoduchým uzamykacím mechanizmom. Zariadenie automaticky odstráni vzduch z vrecka stlačením tlačidla. Pomocou indikátora odsávania zistite, kedy bolo začatá vákuovanie. Po úplnom odstránení vzduchu začne zariadenie s tepelným uzáverom na utesnenie čerstvosti vo vrecku.

Vákuovačky FoodSaver používajú profesionálnu silnú drážkovanú fóliu, ktorá umožňuje dokonalé odsatie vzduchu a vytvorenie vzduchotesného spoja. Pri takto balených potravinách sa predĺži doba skladovania v mrazničkách oproti klasickému baleniu zo 6 mesiacov na 2 - 3 roky (mäso, zelenina, ovocie). V chladničke sa predĺži doba skladovania z jedného týždňa na 6 mesiacov. Vrecká zo špeciálnej fólie je možné umyť a opakovane použiť. Zmrazené potraviny sa môžu v tejto fólii variť, rozmrazovať a ohrievať v mikrovlnnej rúre.

Udržiavajte svoje potraviny dlho čerstvé a zabráňte tvorbe baktérií. Vákuované potraviny majú až niekoľkonásobne dlhšiu dobu trvanlivosti ako voľne skladované potraviny. Preto nečakajte, pokiaľ sa vaše potraviny začnú kaziť. Vákuová balička FoodSaver FFS017X je investícia, ktorá sa oplatí. Šetríte potravinami a v konečnom dôsledku šetríte aj svojimi ťažko zarobenými peniazmi. Vákuové baličky potravín FoodSaver Vám na Slovensko exkluzívne prináša IBO Poľovník a www.FOODSAVER.sk. Už nikdy viac žiadne pokazené a zapáchajúce potraviny.

Technická špecifikácia:

Napätie:220 V, 50 Hz
Príkon:130 W
Rozmery(dxšxv):46,4 x 13,3 x 16,5 cm
Hmotnosť:2,7 kg
Záruka:2 roky

Obsah balenia:

1 × rolka fólie šírky 28 cm, dĺžka 300 cm
3 × sáčok s objemom 0,94 l
2 × sáčok s objemom 3,78 l
3 × ZIP sáčok s objemom 0,95 l

Recenzie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii