Hillman Rifle Pouch - puzdro na guľové náboje

Puzdro na 10 kusov guľových nábojov Hillman Rifle Pouch Vám uľahčí prenášanie streliva pri love.

Pozor: skladom posledné kusy

14,92 €

14,92 € s DPH

Hodnotenie a recenzie zákazníkov

Nikto zatiaľ nezverejnil hodnotenie

Popis produktu

Puzdro na 10 kusov guľových nábojov Hillman Rifle Pouch Vám uľahčí prenášanie streliva pri love. Systém zatvárania a otvárania puzdra na 3-bodový systém magnetov všitých priamo do klopy je medzi lovcami a poľovníkmi veľmi obľúbený predovšetkým vďaka svojej nehlučnosti a rýchlemu ľahkému prístupu k nábojom.
 

Puzdro Rifle Pouch je vyrobené zo špeciálnej ultrasilnej tkaniny Duratex®, ktorá je odolná voči predratiu, roztrhaniu a záťaži. Súčasťou tejto tkaniny je aj pogumovaný vodeodolný polymér, ktorý spoločne s vodným repelentom DWR® chráni Vaše náboje pred navlhnutím a Vy ste tak pripravený na streľbu za každého počasia. Rovnako ako ostatné výrobky Hillman je aj toto puzdro na náboje vybavené vrstvou striebra Silvergear®, ktorá účinne likviduje okrem baktérií aj telesný pach.
 

Ľahké a kompaktné puzdro na guľové náboje Hillman Rifle Pouch má vo vnútornom priestore všitých 10 elastických držiakov na strelivo do guľovnice takmer akékoľvek kalibru. Nastaviteľný úchyt puzdra sa prispôsobí všetkým šírkam opaskov.


Recenzie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii