Pulsar Core FXD50 termovízia

3 599,17 €

3 599,17 € s DPH

Hodnotenie a recenzie zákazníkov

Nikto zatiaľ nezverejnil hodnotenie
Pulsar Core FXD50 termovízia Zväčšiť

Popis produktu

Prednosťou kombinácie s dennou optikou
Nočný lov s Core v kombinácii s denným zameriavačom má veľa predností. Niektoré parametre a vlastnosti dennej optiky sú lepšie ako u klassickým nočných alebo termovíznych zameriavačov a v kombinácii s Core tak zostanú zachované, napríklad: veľký výstupný reliéf, zámerný kríž (prípadne aj vrátane červeného bodu), variabilný rozsah zväčšenia.
Zachovanie bodu nastrelenia
Presná optika, originálna montáž a softvér zabezpečí zachovanie bodu nastrelenia pri použití Core s denným zameriavačom. Po nasadení Core, strelec nemusí vykonávať žiadnu korekciou polohy zámerného kríža denného zameriavača.
 
Alternatíva zameriavača
Predsádka môže byť lepšou alternatívou než použitie ďalšieho zameriavača, kedy je nutné zabezpečiť výrobu precízne spracované, rýchloupínacie montáže tak aby nedochádzalo k posuvu bodov nastrelenie zameriavačov. Použitie predsádky umožňuje použitie optiky na ktorú je lovec zvyknutý. Predsádku môže byt použitá na pozorovanie z ruky a nasadená na zameriavač až v prípade keď to bude potrebné.
 
kompatibilita
Core je kompatibilný s väčšinou denných zameriavačov s priemerom šošovky objektívu 42mm, 50mm a 56mm. Upevnenie predsádky na zameriavač sa vykonáva pomôcť adaptéra s bajonetovým zámkom DN42, DN50, DN56. Proces nasadenia je rýchly, jednoduchý a trvá poriadku sekúnd.
 
Zelená farba OLED displeja
Obraz je zobrazený OLED displejom v zelenej farbe tak, aby bolo zaistené pohodlné vnímanie a nízka únavná očí pozorovateľa.
 
Užívateľské rozhranie
Aktuálne informácie o stave zariadenia je zobrazená vo forme modrých ikon a čísel na stavovom riadku v spodnej časti obrazovky, ktorý nezasahuje do pozorovaného obrazu. Pri prepínaní medzi rôznymi funkciami (digitálny zoom, inverzii farba, nastavenie jasu / kontrastu) sa zobrazí príslušná veľká ikonka v pravom rohu hornej časti obrazovky.
 
režimy pozorovania
Core ponúka tri režimy pozorovaní, ktoré upravujú nastavenie parametrov zameriavača tak, aby zabezpečili najlepší možný obraz pre špecifické podmienky pozorovaní: "Hory" (lepší kontrast), "Les" (nízky kontrast) a "Rozpoznanie" (lepšie vykreslenie detailov teplých objektov).
 
Kalibrácia
Kalibrácia vykonáva vyrovnaní v senzore teploty pozadia a je nevyhnutná pre činnosť každej termovíziu. Core ponúka tri kalibračné režimy: manuálny režim (M), poloautomatický režim (H) a automatický (A). V Manuálna režime používateľ musí sám zatvoriť kryt objektívu a stlačením tlačidla spustiť kalibráciu. Kalibrácia je absolútne bezhlučná. V poloautomatickom a automatickom režime senzor bude prikrytý vnútorné clonou a spúšťanie kalibrácia vykoná užívateľ sám na základe vyhodnotenia kvality obrazu alebo plne automatický to vykoná softvér prístroja bez zásahu užívateľa.
 
Široký teplotný rozsah (-25 ... + 50 ° C)
Použitie displeja 640x480px s technológiu OLED prinieslo schopnosť pracovať v normálnom režime pri teplotách pod bodom mrazu a poskytlo zameriavači ostrý obraz pri pozorovaní dynamický objektov.
 
Bezdrôtové diaľkové ovládanie
Diaľkové ovládanie umožňuje ovládanie základných funkcii zameriavača bez toho aby sa užívateľ dotkol štandardných ovládacích prvkov.
 
vodotesnosť
S ochranným stupňom proti vniknutiu vody IPX7 (IEC 60529 štandard) Core odoláva zrážkam akejkoľvek intenzity a dokonca aj krátkemu ponoreniu pod vodou.
 
Vysoká odolnosť na spätný ráz
Originálna konštrukcia ochrany mikrobolometer pred nárazom a vibrácii umožňuje bezproblémové použitie Core na zbraniach veľkých kalibru vrátane .375, brokovníc alebo vzduchoviek.

Recenzie

Napíšte recenziu! !

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii