PSX1

12,00 €

12,00 € s DPH

Hodnotenie a recenzie zákazníkov

Nikto zatiaľ nezverejnil hodnotenie

Popis produktu

Obranný sprej PSX1 vyniká praktickou dokonalosťou. Vďaka bezpečnostnej poistke je maximálne bezpečný na prenášanie vo vrecku a zároveň jednoducho a rýchlo použiteľný pre prípad osobnej ochrany. PSX1 je nasadený horizontálne, čo vám ponúkne viac možností v prípade sebaobrany.

Vďaka unikátnemu dizajnu nepotrebujete pre svoj PSX 1 žiadne púzdro a môžete ho nosiť zavesený na opasku nohavíc, prípadne ho môžete upevniť na oblečenie tak ako vám to bude pre rýchle použitie vyhovovať. Vďaka tomu to bude také spontánne ako keď nosíte plniace pero.

Rýchlejšie a jednoduchšie použitie ako slzný sprej

Obranný sprej PSX1 na rozdiel od zastaralých sprejov nepoužívate stlačením palca na rozprašovací ventil. PSX1 uložíte bezpečne do dlane už pri jeho "tasení" zo zachytenej polohy na opasku spustíte pootočením ukazovákom a palcom do pohotovostnej polohy (v tejto polohe je možné sprej nosiť za predpokladu, že si dáte pozor na nepozorné zatlačenie trysky). Následne ukazovákom a prostredníkom spustíte trysku obranného spreja PSX1 a paralyzujete útočníka. Vďaka uvedeným výhodám je vhodný aj ako obranný sprej na medvede.

Účinnejší ako slzný sprej - nepoužíva bežný plyn ale kapsaicín

Kapsaicín sa ukázal ako najúčinnejšia dráždivá látka proti osobám pod vplyvom alkoholu alebo zvieratám s nižším prahom bolesti, ktoré by bežná plynová pištoľ nezneškodnila.

Švajčiarska kvalita

Slzný sprej PSX1 sa môže pochváliť špičkovou kvalitou prevedenia. Aj v tom najmenšom detaile dáva záruku, že nezlyhá v kritický moment.

Čo spôsobí PSX1?

Útočník bude po zasiahnutí do tváre vystavený účinkom vysoko dráždivej látky kapsaicín. Tie vyvolajú kašeľ, nevoľnosť a silné dráždenie očí a slizníc

Recenzie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii