Agilite K-ZERO plate carrier

Nosič plátov K-ZERO je úplnou novinkou, ktorá bola predstavená na ShotShow 2023 v Las Vegas. Jeho izraelský výrobca, firma Agilite, ho označuje ako najpohodlnejší nízkoprofilový nosič plátov na trhu. Ako vôbec jediné vybavenie svojej kategórie je navrhnutý priamo izraelskými a americkými ozbrojenými elitnými zložkami.

Nový produkt

294,17 €

353,00 € s DPH

Hodnotenie a recenzie zákazníkov

Nikto zatiaľ nezverejnil hodnotenie

Popis produktu

Nižší profil nemusí byť nepohodlný

V posledných približne desiatich rokoch sme boli svedkami trendu výroby nosičov plátov s nízkym profilom. Takéto riešenia ale prichádzali na úkor pohodlia. K-ZERO je síce nízkoprofilový, ale je súčasne koncipovaný tak, aby bol oveľa pohodlnejší ako varianty od konkurencie, či už pri tréningu, alebo v plnej výzbroji a pri celodennom nosení.

Patentovaný V dizajn

Tzv. „V“ dizajn, ktorý si spoločnosť Agilite nechala patentovať, rozkladá hmotnosť nosiča plátov na osem samostatných závesných bodov. Vďaka tomu nie sú nikde na nosiči miesta, na ktorých by dochádzalo k prehnanému tlaku na telo nositeľa. Nízkoprofilové polstrovanie s uzavretými bunkami je strategicky umiestnené a poskytuje nebývalú úroveň pohodlia. A súčasne nepridáva na objeme.

Univerzálny strih

Tento nosič plátov je dodávaný v univerzálnom strihu pre všetky nízkoprofilové popruhy, takže perfektne padne a navyše si ho môžete v priebehu nosenia aj sami upraviť. Má skutočne všestranné možnosti pripínania. V prednej časti môžete prechádzať medzi chlopňami na suchý zips a rýchloupínacími prackami. K dispozícii sú aj rôzne vnútorné aj vonkajšie možnosti montáže.

Vhodný aj pre vyššiu záťaž

Nosič plátov K-ZERO je vhodný aj pre vyššiu záťaž, pričom na tieto účely je kompatibilný s Agilite Warfighter Cummerbund či akýmkoľvek iným opaskom/postrojom na báze suchého zipsu (velcro).

Premyslená správa káblov

Oproti veľkej časti iných nosičov plátov je K-ZERO vybavený do detailov premysleným riešením vedenia káblov vrátane sady na správu káblov. Vďaka tomu si môžete všestranne nastaviť káble či hydratačné trubice presne podľa svojich predstáv.

Univerzálna veľkosť

K-Zero má univerzálnu veľkosť, ktorá vám dokonale padne bez ohľadu na váš typ postavy. Navyše je tento nosič plátov prispôsobiteľný pre všetky postroje a opasky, najmä pre tie, ktoré fungujú na báze suchého zipsu (velcro).

Pre rôzne pláty

Jediná vec, ktorú aj veľkosti potrebujete vedieť, sa týka pancierových plátov, ktoré do nosiča plánujete vložiť. Veľkosť M je určená pre väčšinu plátov vrátane 10×12 palcov, SAPI Medium a menších, veľkosť L je vhodná pre pláty SAPI Large alebo akékoľvek veľké pláty vo veľkostiach do 10,3×13,25 palca. Kompatibilita je zaistená napríklad s modelmi SAPI, ESAPI, Shooters Cut alebo Swimmers Cut.

Kontrola veľkosti plátov

Pred kúpou nosiča plátov K-ZERO odporúčame skontrolovať, či sa vaše pláty do danej veľkosti nosiča zmestia. Pri veľkosti M môžu maximálne rozmery (Š×V×H) v metrickom systéme byť 260 × 321 × 33 mm, pri veľkosti L potom 261,62 × 335 × 33 mm.

Benefity, o ktorých musíte vedieť:

 • najpohodlnejší nízkoprofilový nosič plátov na trhu
 • kompatibilný so štítkami
 • patentovaný „V“ dizajn rozkladá váhu na maximálnu plochu, aby sa zabránilo tlakovým bodom
 • strategicky umiestnené nízkoprofilové polstrovanie s uzavretými bunkami pre nebývalé množstvo pohodlia bez nárastu objemu
 • univerzálna veľkosť pre všetky nízkoprofilové popruhy a opasky
 • upínanie za chodu počas nosenia
 • možnosť prepínania medzi chlopňami na suchý zips alebo rýchloupínacími prackami (rýchloupínacie pracky nie sú súčasťou dodávky)
 • zadná chlopňa so slučkou je kompatibilná s Agilite Warfighter Cummerbund alebo akýmkoľvek iným popruhom či opaskom na suchý zips
 • integrované prvky pre vedenie káblov v ramenách a prednom aj zadnom priestore na pláty
 • vrátane sady pre správu káblov v cene
 • kompatibilný s AMAP III Assault Pack

Recenzie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii