Glock G20 SF

Len osobný odber.
Na nákup zbrane je nutné so sebou priniesť občiansky preukaz, zbrojný preukaz a nákupné povolenie. Na nákup streliva si sebou prineste OP, ZP a kartu zbrane.

556,67 €

668,00 € s DPH

Hodnotenie a recenzie zákazníkov

Nikto zatiaľ nezverejnil hodnotenie
Glock G20 SF Zväčšiť

Popis produktu

GLOCK 20 Gen4 poskytuje impozantnú silu s vysokou presnosťou na dlhé vzdialenosti. Použitie hi-tech polyméru GLOCK značne znižuje pocit spätného rázu aj v tomto ťažkom kalibri.

GLOCK 20 SF kombinuje dizajn SF (Short Frame) s výkonnou 10 mm auto, vďaka čomu je rám pohodlnejší a výrazne zvyšuje ovládateľnosť a presnosť. Konštrukcia SF znižuje obvod rámu v zadnej časti a ponúka zvýšenú jednoduchosť použitia a ovládanie, najmä pre strelcov s menšími rukami. Rozmery GLOCK 20 SF tiež poskytujú dlhší rádius pre lepšiu presnosť.

Glock 4 generácie ponúka dva násuvné zadné chrbáty na pažbičke pištole čo umožňuje strelcovi upraviť si úchop podľa svojej ruky. Základná veľkosť S je pevne na ráme a je o 2 mm menšia oproti plnej veľkosti modelu G19, teda veľkosti M. Veľkosť L je o 4 mm väčšia oproti základnej veľkosti. Sklon rukoväte je pritom zachovaný.

Vypúšťač zásobníka je zväčšený a obojstranný – umožňuje prestavenie na pravú alebo ľavú stranu pištole bez ďalších súčiastok. Navyše, Glock 4 generácie má nové efektné rámové zdrsnenie rovnako aj na vymeniteľných násuvných chrbátoch. 

Glock 4 generácie má novú dvojitú vratnú pružinu a hrubšiu vodiacu tyč, čo výrazne znižuje opotrebenie a poškodenie systému.

Pištole Glock sú vybavené tzv. Safe Action spúšťovým mechanizmom. Namiesto kohútika majú čiastočne prednatiahnutý úderník, ktorý sa stlačením spúšte natiahne úplne. Po vypálení náboja sa po uvoľnení spúšte vráti do pôvodného stavu. 

Súčasťou systému Safe Action sú tri nezávislé poistky: 

  • spúšťová - pri stlačení spúšte sa najprv stláča páčka vyčnievajúca pred spúšť, ktorá bráni neúmyselnému pohybu spúšte,
  • úderníková - kovový odpružený valček, zabraňujúci preniknutiu úderníku k zápalke, kým nie je stlačená spúšť,
  • pádová - úderník je pridržovaný na mieste, dokiaľ nie je spúšť plne stlačená.

Glocky nemajú vonkajšiu (manuálnu) poistku.

Technické parametre:

Model: 7255
 
Kaliber: 10 mm AUTO
 
System: Safe action
 
Kapacita zásobníka: 15
 
Dĺžka hlavne: 117 mm /4.61 inch
 
Celková dĺžka: 205 mm /8.07 inch
 
Dĺžka záveru: 193 mm /7.60 inch
 
Celková šírka: 34 mm /1.34 inch
 
Šírka záveru: 28,5 mm /1.12 inch
 
Celková výška: 140 mm /5.51 inch
 
Hmotnosť bez zásobníka: 775 g / 27.34 oz
 
Hmotnosť s prázdnym zásobníkom: 865 g / 30.51 oz
 
Hmotnosť s plným zásobníkom: 1125 g / 39.68 oz
 
Odpor spúšte: 28 N

Recenzie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii