Glock G31C Gen4

Len osobný odber.

Na nákup zbrane je nutné so sebou priniesť občiansky preukaz, zbrojný preukaz a nákupné povolenie. Na nákup streliva si sebou prineste OP, ZP a kartu zbrane.

Informujte sa o dostupnosti produktu na našej predajni, telefónnom čísle alebo prostredníctvom e-mailu. Produkt objednávame na záväznú objednávku po zložení zálohy.

563,33 €

676,00 € s DPH

Hodnotenie a recenzie zákazníkov

Nikto zatiaľ nezverejnil hodnotenie

Popis produktu

Vysoko výkonný GLOCK 31C Gen4 sa vyznačuje vysokou úsťovou rýchlosťou ideálnou pre dlhé vzdialenosti. Táto pištoľ je optimálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú atribúty spoľahlivej, ale ľahkej pištole s veľkou kapacitou zásobníka. Integrovaný systém kompenzácie znižuje zdvih počas streľby, kompenzuje spätný ráz a tiež pomáha pri rýchlejšom sledovaní cieľa. Od prvého výstrelu až po posledný strelec získa lepšiu rýchlosť streľby a minimálny zdvih s malou alebo žiadnou stratou rýchlosti. Hlaveň má dva malé, podlhovasté porty, ktoré prechádzajú cez stredovú čiaru a výfuky cez dva vetracie otvory v hornej časti záveru. Kompenzovaná hlaveň vám teda umožňuje dostať sa späť na cieľ rýchlejšie.

Glock 4 generácie ponúka dva násuvné zadné chrbáty na pažbičke pištole čo umožňuje strelcovi upraviť si úchop podľa svojej ruky.

Vypúšťač zásobníka je obojstranný – umožňuje prestavenie na pravú alebo ľavú stranu pištole bez ďalších súčiastok. Navyše, Glock 4 generácie má nové efektné rámové zdrsnenie rovnako aj na vymeniteľných násuvných chrbátoch. 

Glock 4 generácie má novú dvojitú vratnú pružinu a hrubšiu vodiacu tyč, čo výrazne znižuje opotrebenie a poškodenie systému.

Pištole Glock sú vybavené tzv. Safe Action spúšťovým mechanizmom. Namiesto kohútika majú čiastočne prednatiahnutý úderník, ktorý sa stlačením spúšte natiahne úplne. Po vypálení náboja sa po uvoľnení spúšte vráti do pôvodného stavu. 

Súčasťou systému Safe Action sú tri nezávislé poistky: 

  • spúšťová - pri stlačení spúšte sa najprv stláča páčka vyčnievajúca pred spúšť, ktorá bráni neúmyselnému pohybu spúšte,
  • úderníková - kovový odpružený valček, zabraňujúci preniknutiu úderníku k zápalke, kým nie je stlačená spúšť,
  • pádová - úderník je pridržovaný na mieste, dokiaľ nie je spúšť plne stlačená.

Glocky nemajú vonkajšiu (manuálnu) poistku.

 

Technické parametre:

Model: 30899

Kaliber: .357 SIG

System: Safe action

Kapacita: 15

Dĺžka hlavne: 114 mm / 4.49 inc

Celková dĺžka: 202 mm / 7.95 inch

Dĺžka záveru: 186 mm / 7.32 inch

Celková šírka: 32 mm / 1.26 inch

Šírka záveru: 25,5 mm / 1.00 inch

Celková výška: 139 mm / 5.47 inch 

Hmotnosť bez zásobníka: 650 g / 22.93 oz

Hmotnosť s prázdnym zásobníkom: 730 g / 25.75 oz

Hmotnosť s plným zásobníkom: 930 g / 32.80 oz

Odpor spúšte: 28 N

Recenzie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii