Glock G31 Gen4

Len osobný odber.

Na nákup zbrane je nutné so sebou priniesť občiansky preukaz, zbrojný preukaz a nákupné povolenie. Na nákup streliva si sebou prineste OP, ZP a kartu zbrane.

Informujte sa o dostupnosti produktu na našej predajni, telefónnom čísle alebo prostredníctvom e-mailu. Produkt objednávame na záväznú objednávku po zložení zálohy.

519,17 €

623,00 € s DPH

Hodnotenie a recenzie zákazníkov

Nikto zatiaľ nezverejnil hodnotenie
Glock G31 Gen4 Zväčšiť

Popis produktu

GLOCK 31 Gen4, kal.. 357 SIG, je optimálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú vysokú úsťovú rýchlosť a vynikajúcu presnosť v spoľahlivej, ale ľahkej pištoli s veľkou kapacitou zásobníka. Systém modulárneho zadného krytu umožňuje okamžité prispôsobenie jeho uchopenia tak, aby sa prispôsobil akejkoľvek veľkosti ruky. Vďaka reverzibilnému vypúšťaču zásobníka je ideálny pre ľavákov aj pravákov.

Glock 4 generácie ponúka dva násuvné zadné chrbáty na pažbičke pištole čo umožňuje strelcovi upraviť si úchop podľa svojej ruky.

Vypúšťač zásobníka je obojstranný – umožňuje prestavenie na pravú alebo ľavú stranu pištole bez ďalších súčiastok. Navyše, Glock 4 generácie má nové efektné rámové zdrsnenie rovnako aj na vymeniteľných násuvných chrbátoch. 

Glock 4 generácie má novú dvojitú vratnú pružinu a hrubšiu vodiacu tyč, čo výrazne znižuje opotrebenie a poškodenie systému.

Pištole Glock sú vybavené tzv. Safe Action spúšťovým mechanizmom. Namiesto kohútika majú čiastočne prednatiahnutý úderník, ktorý sa stlačením spúšte natiahne úplne. Po vypálení náboja sa po uvoľnení spúšte vráti do pôvodného stavu. 

Súčasťou systému Safe Action sú tri nezávislé poistky: 

  • spúšťová - pri stlačení spúšte sa najprv stláča páčka vyčnievajúca pred spúšť, ktorá bráni neúmyselnému pohybu spúšte,
  • úderníková - kovový odpružený valček, zabraňujúci preniknutiu úderníku k zápalke, kým nie je stlačená spúšť,
  • pádová - úderník je pridržovaný na mieste, dokiaľ nie je spúšť plne stlačená.

Glocky nemajú vonkajšiu (manuálnu) poistku.

 

Technické parametre:

Model: 7871

Kaliber: .357 SIG

System: Safe action

Kapacita: 15

Dĺžka hlavne: 114 mm / 4.49 inc

Celková dĺžka: 202 mm / 7.95 inch

Dĺžka záveru: 186 mm / 7.32 inch

Celková šírka: 32 mm / 1.26 inch

Šírka záveru: 25,5 mm / 1.00 inch

Celková výška: 139 mm / 5.47 inch 

Hmotnosť bez zásobníka: 660 g / 23.28 oz

Hmotnosť s prázdnym zásobníkom: 740 g / 26.10 oz

Hmotnosť s plným zásobníkom: 940 g / 33.16 oz

Odpor spúšte: 28 N

Recenzie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii