Glock G41 Gen4

Len osobný odber.

Na nákup zbrane je nutné so sebou priniesť občiansky preukaz, zbrojný preukaz a nákupné povolenie. Na nákup streliva si sebou prineste OP, ZP a kartu zbrane.

Informujte sa o dostupnosti produktu na našej predajni, telefónnom čísle alebo prostredníctvom e-mailu. Produkt objednávame na záväznú objednávku po zložení zálohy.

633,33 €

760,00 € s DPH

Hodnotenie a recenzie zákazníkov

Nikto zatiaľ nezverejnil hodnotenie
Glock G41 Gen4 Zväčšiť

Popis produktu

Glock 41 s predĺženou hlavňou, mimoriadne dlhým záverom a predĺženou vzdialenosťou medzi nastaviteľnými mieridlami poskytuje vysokú presnosť a dokonalé cielenie. Táto zbraň sa používa ako súťažná pistoľ pre IPSC a iné strelecké športy. Je navrhnutá tak, aby maximalizovala polomer zorného poľa a dosiahla dokonalé rozloženie hmotnosti a rovnováhu. Dlhšia hlaveň a záver pomáhajú znižovať sklopenie zbrane a pocit spätného rázu.

ADJ - Polymérové nastaviteľné mieridlá pre väčšiu flexibilitu. Zadné mieridlá GLOCK je možné si na mieru nastaviť pomocou malého skrutkovača. Tieto nízkoprofilové mieridlá sú ideálne pre profesionálov aj začínajúcich používateľov, ktorí používajú niekoľko typov munície. 

Glock 4 generácie ponúka dva násuvné zadné chrbáty na pažbičke pištole čo umožňuje strelcovi upraviť si úchop podľa svojej ruky. Sklon rukoväte je pritom zachovaný.

Vypúšťač zásobníka je zväčšený a obojstranný, čo umožňuje prestavenie na pravú alebo ľavú stranu pištole bez ďalších súčiastok. Navyše, Glock 4 generácie má nové efektné rámové zdrsnenie rovnako aj na vymeniteľných násuvných chrbátoch.

Glock 4 generácie má novú dvojitú vratnú pružinu a hrubšiu vodiacu tyč, čo výrazne znižuje opotrebenie a poškodenie systému.

Glock 41 je samonabíjacia pištoľ s kapacitou zásobníku 13 nábojov kalibru 45 Auto. Používa uzamykací systém Browning/Petter a poistný a bicí mechanizmus Safe action špecifický pre Glocky. Kovové časti zbrane sú chránené povlakom Tenifer. 

Pištole Glock sú vybavené tzv. Safe Action spúšťovým mechanizmom. Namiesto kohútika majú čiastočne prednatiahnutý úderník, ktorý sa stlačením spúšte natiahne úplne. Po vypálení náboja sa po uvoľnení spúšte vráti do pôvodného stavu. 

Súčasťou systému Safe Action sú tri nezávislé poistky: 

  • spúšťová - pri stlačení spúšte sa najprv stláča páčka vyčnievajúca pred spúšť, ktorá bráni neúmyselnému pohybu spúšte,
  • úderníková - kovový odpružený valček, zabraňujúci preniknutiu úderníku k zápalke, kým nie je stlačená spúšť,
  • pádová - úderník je pridržovaný na mieste, dokiaľ nie je spúšť plne stlačená.

Glocky nemajú vonkajšiu (manuálnu) poistku.

 
Technické parametre:
 
Model: 65152
 
System: Safe action
 
Kaliber: 45 Auto
 
Kapacita: 13
 
Dĺžka hlavne: 135 mm / 5.31 inch
 
Celková dĺžka: 223 mm / 8.78 inch
 
Dĺžka záveru: 211 mm / 8.31 inch
 
Celková výška: 139 mm / 5.47 inch
 
Celková šírka: 34 mm / 1.34 inch
 
Šírka záveru: 25,5 mm / 1.0 inch
 
Hmotnosť bez zásobníka: 675 g / 23.81 oz
 
Hmotnosť s prázdnym zásobníkom: 760 g / 26.81 oz
 
Hmotnosť s plným zásobníkom: 1035 g / 36.51 oz
 
Odpor spúšte: 24 N
 
Úsťová rýchlosť: 260 m/s | 853 fps
 
Energia: 470 J | 347 ft lb 

Recenzie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii