Glock G40 Gen4 MOS

Len osobný odber.

Na nákup zbrane je nutné so sebou priniesť občiansky preukaz, zbrojný preukaz a nákupné povolenie. Na nákup streliva si sebou prineste OP, ZP a kartu zbrane.

Informujte sa o dostupnosti produktu na našej predajni, telefónnom čísle alebo prostredníctvom e-mailu. Produkt objednávame na záväznú objednávku po zložení zálohy.

697,50 €

837,00 € s DPH

Hodnotenie a recenzie zákazníkov

Nikto zatiaľ nezverejnil hodnotenie
Glock G40 Gen4 MOS Zväčšiť

Popis produktu

Model G40 Gen4 v konfigurácii MOS je v kalibri 10 mm Auto a kombinuje dlhý posuv strely hlavňou pre vyššiu rýchlosť s vysokou kapacitou zásobníka.

Glock 40 s predĺženou hlavňou, mimoriadne dlhým záverom a predĺženou vzdialenosťou medzi mieridlami s konceptom MOS poskytuje vysokú presnosť a dokonalé cielenie. Táto zbraň sa používa ako súťažná pistoľ pre IPSC a iné strelecké športy.

MOS - Modular Optic system. MOS - Modular Optic system. GLOCK inžinieri vyvinuli modulárnu konfiguráciu optického systému na zjednodušenie montáže populárnych optických zameriavačov. Konfigurácia systému MOS je najlepšou voľbou na dosiahnutie cieľa.

Pre MOS Adapter set (01), teda pre šírku záveru 25,5 mm / 1.00 inch je možné použiť kolimátory najdôveryhodnejších výrobcov optických zariadení v priemysle, ako sú Docter, Meopta, Insight , (02)Trijicon, (03)C-More, (04)LeupoldUniverzálnosť systému umožňuje jednoduchú výmenu optiky.

Glock 4 generácie ponúka dva násuvné zadné chrbáty na pažbičke pištole čo umožňuje strelcovi upraviť si úchop podľa svojej ruky. Sklon rukoväte je pritom zachovaný.

Vypúšťač zásobníka je zväčšený a obojstranný, čo umožňuje prestavenie na pravú alebo ľavú stranu pištole bez ďalších súčiastok. Navyše, Glock 4 generácie má nové efektné rámové zdrsnenie rovnako aj na vymeniteľných násuvných chrbátoch.

Glock 4 generácie má novú dvojitú vratnú pružinu a hrubšiu vodiacu tyč, čo výrazne znižuje opotrebenie a poškodenie systému.

Glock 40 je samonabíjacia pištoľ s kapacitou zásobníku 15 nábojov kalibru 10 mm Auto. Používa uzamykací systém Browning/Petter a poistný a bicí mechanizmus Safe action špecifický pre Glock. Kovové časti zbrane sú chránené povlakom Tenifer. 

Pištole Glock sú vybavené tzv. Safe Action spúšťovým mechanizmom. Namiesto kohútika majú čiastočne prednatiahnutý úderník, ktorý sa stlačením spúšte natiahne úplne. Po vypálení náboja sa po uvoľnení spúšte vráti do pôvodného stavu. 

Súčasťou systému Safe Action sú tri nezávislé poistky: 

  • spúšťová - pri stlačení spúšte sa najprv stláča páčka vyčnievajúca pred spúšť, ktorá bráni neúmyselnému pohybu spúšte,
  • úderníková - kovový odpružený valček, zabraňujúci preniknutiu úderníku k zápalke, kým nie je stlačená spúšť,
  • pádová - úderník je pridržovaný na mieste, dokiaľ nie je spúšť plne stlačená.

Glocky nemajú vonkajšiu (manuálnu) poistku.

 
Technické parametre:
 
Model: 33560
 
System: Safe action
 
Kaliber: 10 mm Auto
 
Kapacita: 15
 
Dĺžka hlavne: 153 mm / 6.02 inch
 
Celková dĺžka: 241 mm / 9.49 inch
 
Dĺžka záveru: 229 mm / 9.02 inch
 
Výška so zásobníkom: 139 mm / 5.47 inch
 
Celková šírka: 34 mm / 1.34 inch
 
Šírka záveru: 28,5 mm / 1.12 inch
 
Hmotnosť bez zásobníka: 915 g / 32.28 oz
 
Hmotnosť s prázdnym zásobníkom: 1005 g / 35.45 oz
 
Hmotnosť s plným zásobníkom: 1265 g / 44.62 oz
 
Odpor spúšte: 24 N
 
Úsťová rýchlosť: 330 m/s | 1083 fps
 
Energia: 633 J | 467 ft lb 

Recenzie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii