Púzdro na guľovnicu (s optikou) 25 cm

Iba online

Viac variant. 

Nový produkt

141,67 €

170,00 € s DPH

Hodnotenie a recenzie zákazníkov

Nikto zatiaľ nezverejnil hodnotenie

Popis produktu

Explorer

Púzdro na guľovnicu (s optikou) a Explorerom,  vodeodolnou úpravou, koža s efektom teľaciny. Vo vnútri má syntetickú kožušinu. Kožené detaily, pevne prišité pútka a YKK zipsy s možnosťou celkového rozopnutia. 

Hnedá koža

Púzdro na guľovnicu (s optikou) a vodeodolnou úpravou, koža s efektom teľaciny. Vo vnútri má syntetickú kožušinu. Kožené detaily, pevne prišité pútka a YKK zipsy s možnosťou celkového rozopnutia. 

Verde koža

Púzdro na guľovnicu (s optikou) a vodeodolnou úpravou, koža v módnej olivovej farbe. Vo vnútri má syntetickú kožušinu. Kožené detaily, pevne prišité pútka a YKK zipsy s možnosťou celkového rozopnutia. 

Loden - hnedá koža

Púzdro na guľovnicu (s optikou) a Lodenom, vodeodolnou úpravou, koža s efektom teľaciny. Vo vnútri má syntetickú kožušinu. Kožené detaily, pevne prišité pútka a YKK zipsy s možnosťou celkového rozopnutia.

Loden - verde koža

Púzdro na guľovnicu (s optikou) a Lodenom, vodeodolnou úpravou, so zelenou kožou. Vo vnútri má syntetickú kožušinu. Kožené detaily, pevne prišité pútka a YKK zipsy s možnosťou celkového rozopnutia.

Tiger line - tiger

Púzdro na guľovnicu (s optikou) Tiger line, ručne farbená hovädzia koža s chlpom kombinovaná kožou s efektom teľaciny. Vo vnútri má syntetickú kožušinu. Kožené detaily, pevne prišité pútka, YKK zipsy s možnosťou celkového rozopnutia. 

Veľkosti: 120/110/100 cm, výška: 25 cm. Výroba veľkosti na zákazku je možná.

Produkt neobsahuje remeň. Vhodný remeň si môžete vybrať z ponuky naších remeňov na zbrane.

Recenzie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii