Dámska kožená kabelka do ruky TETRAO Clematis

Vkusná a praktická kabelka nositeľná cross-body (krížom) alebo v ruke. 

199,92 €

239,90 € s DPH

Hodnotenie a recenzie zákazníkov

Nikto zatiaľ nezverejnil hodnotenie

Popis produktu

  • Čistý a jedinečný dizajn
  • Navrhnuté na Slovensku
  • Uzatvárateľná patentom
  • Doplnená pozlátenou brošňou v tvare jeleňa
  • Ideálny darček pre každú poľovníčku

Zachyťte okamihy spoločne s klasickou kabelkou značky TETRAO, ktorá dokonale zvýrazní každý Váš outfit. Ukážte vašu lepšiu stránku a ukážte vašu úroveň. Pochváľte sa štýlom, ktorý každodenne tvoríte. Vďaka nami ponúkanej kabelke to bude mimoriadne jednoduché. Kabelka TETRAO je vyrobená z kože a doplnená krásnou pozlátenou brošňou v tvare jeleňa.

Vkusná a praktická kabelka nositeľná cross-body (krížom) alebo v ruke. Táto kožená kabelka je uzatvárateľná patentom. Čistý minimalistický výzor a jednoduchosť tvarov, to je dnes in. Skombinujte túto kabelku bezmála s hocičím a výsledok vás lahodne prekvapí. Krásny doplnok pre každú poľovníčku a milovníčku prírody, ktorý pritiahne záujem. Kabelka TETRAO je vyrobená z prémiovej kože, takže vás bude v šatníku tešiť prinajlepšom niekoľko sezón.

Rozmery: 

Výška x Šírka x Hĺbka - 34 x 25 x 15 cm

Poľovnícka kabelka TETRAO, ktorá už na prvý úsudok pôsobí ako veľmi hodnotný kúsok. Je vyrobená z jemnej leštenej kože a veľmi dobre si drží svoj tvar.

Výnimočná poľovníčka zo strednej Európy, so zmyslom pre ochranu prírody, chápajúca význam poľovníctva, vzdelaná a pracujúca v profesionálnom lesníckom a poľovníckom sektore. Mladá žena, ktorá je vzorom pre mladé generácie, rovnako motivuje skúsenejších poľovníkov a ukazuje zmysel práce pre faunu a flóru krásnej slovenskej prírody.

Udáva trend a štýl v poľovníctve, aktívne ovplyvňuje a tvorí pozitívnu mienku nepoľovníckej verejnosti. Testuje najnovšie produkty, tvorí recenzie, fotostory, blogy po online aj offline kanáloch. Ovplyvňuje a tvorí nové produkty so štýlom, vysokou kvalitou a SRDCOM. Rovnako sú tvorené produkty značky TETRAO, ktoré sú vyšperkované do detailu s ohľadom na praktickú funkčnosť a aktívne sa podieľajú na záchrane ohrozeného Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus). Držíte v rukách produkty, ktoré sú na trhoch celej Európy tvorené so srdcom pod limitovanými edíciami a pod jedinečnou PETRRISSA COLLECTION. Tvoríme spolu lepšie poľovníctvo #polovnicisrdcom

Recenzie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii