Dámska kožená spoločenská kabelka TETRAO Lillium

Malá šikovná dámska poľovnícka kabelka so zaujímavým tvarom záujme každú poľovníčku.

91,58 €

109,90 € s DPH

Hodnotenie a recenzie zákazníkov

Nikto zatiaľ nezverejnil hodnotenie

Popis produktu

  • Čistý a jedinečný dizajn
  • Navrhnuté na Slovensku
  • Pozlátená brošňa
  • Doplnená o brošňu v tvare jeleňa
  • Uzatvárateľná patentom
  • Ideálny darček pre každú poľovníčku

Malá šikovná dámska poľovnícka kabelka so zaujímavým tvarom záujme každú poľovníčku. Je vyrobená z pravej poctivej kože s hladkou úpravou a dobre si drží svoj tvar. Je vhodná na nosenie cez rameno alebo ako crossbody. TETRAO kožená crossbody kabelka sa hodí na každú príležitosť, či už ju potrebujete na ples, svadbu, párty, niekde do spoločnosti alebo na prechádzky. 

Je veľmi obľúbená pre svoju jednoduchosť. Uzatvára sa pomocou patentky. Poľovnícka kabelka TETRAO Lillium je ideálnym doplnkom na každú spoločenskú akciu. Kabelka TETRAO je vyrobená z kože a doplnená krásnou pozlátenou brošňou v tvare jeleňa. Všetky poľovnícke kabelky TETRAO sú jedinečné a prepracované do najmenšieho detailu. TETRAO Lillium je ideálna kabelka pre poľovníčku. Potešte svoju drahú DIANU, tou štýlovou a prekrásnou kabelkou TETRAO. Skvelý darček, ktorý potešíte každú ženu. 

Rozmery: 

Výška x Šírka x Hĺbka - 21 x 14 x 6 cm

Bodku za jej eleganciou dáva nádherná pozlátená brošna jeleňa, pána a ochrancu zvierat, kráľa lesov. Táto kolekcia prichádza pre všetky „Diany“, pretože sa v nej spája divokosť prírody a záhadné tajomstvo lesa. Verím, že svojou jedinečnosťou si získa nielen srdcia poľovníčok, ale všetkých žien.

Výnimočná poľovníčka zo strednej Európy, so zmyslom pre ochranu prírody, chápajúca význam poľovníctva, vzdelaná a pracujúca v profesionálnom lesníckom a poľovníckom sektore. Mladá žena, ktorá je vzorom pre mladé generácie, rovnako motivuje skúsenejších poľovníkov a ukazuje zmysel práce pre faunu a flóru krásnej slovenskej prírody.

Udáva trend a štýl v poľovníctve, aktívne ovplyvňuje a tvorí pozitívnu mienku nepoľovníckej verejnosti. Testuje najnovšie produkty, tvorí recenzie, fotostory, blogy po online aj offline kanáloch. Ovplyvňuje a tvorí nové produkty so štýlom, vysokou kvalitou a SRDCOM. Rovnako sú tvorené produkty značky TETRAO, ktoré sú vyšperkované do detailu s ohľadom na praktickú funkčnosť a aktívne sa podieľajú na záchrane ohrozeného Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus). Držíte v rukách produkty, ktoré sú na trhoch celej Európy tvorené so srdcom pod limitovanými edíciami a pod jedinečnou PETRRISSA COLLECTION. Tvoríme spolu lepšie poľovníctvo #polovnicisrdcom

Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody. IBO POĽOVNÍK sa aktívne podieľa na zvýšenie populácie tohto druhu vo voľnej prírode a zároveň na zlepšení kvality jeho životného prostredia.

Recenzie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii