Dámsky kožený ruksak TETRAO Primula

Dámsky poľovnícky ruksak so zaujímavým tvarom záujme každú poľovníčku ale aj dámy z nepoľovníckej verejnosti.

199,92 €

239,90 € s DPH

Hodnotenie a recenzie zákazníkov

Nikto zatiaľ nezverejnil hodnotenie

Popis produktu

Je vyrobený z pravej poctivej kože s hladkou úpravou a dobre si drží svoj tvar. Je vhodný na nosenie do práce, na výlety alebo aj do mesta s priateľmi.

Stane sa pre vás veľmi obľúbeným vďaka svojej jednoduchosti a elegancii. Moderný ruksak z kože a ozdobnými švíkmi na prednej strane.

  • Jedinečný dizajn
  • Pozlátená brošňa
  • Uzatvárateľný zipsami
  • Ideálny darček pre každú poľovníčku
  • Veľká priestrannosť 
  • Kvalitná koža

Ruksak TETRAO Primula pozostáva z kože a je doplnený krásnou pozlátenou brošňou jeleňa. Celý model je prepracovaný až do najmenších detailov. TETRAO Primula je perfektným ruksakom pre každú poľovníčku. Potešte svoju drahú DIANU tým, čo sa jej určite bude páčiť a urobí ju šťastnou. Skvelý darček na Vianoce alebo sviatok.

Tento dokonalý ruksak prichádza pre všetky „Diany“, pretože sa v ňom spája divokosť prírody a záhadné tajomstvo lesa. Verím, že svojou jedinečnosťou si získa nielen srdcia poľovníčok, ale všetkých žien.

Parametre produktu: 

Rozmery: 30 x 23 x 11 cm
Množstvo priečinkov: 
3
Materiál: kvalitná koža

Výnimočná poľovníčka zo strednej Európy, so zmyslom pre ochranu prírody, chápajúca význam poľovníctva, vzdelaná a pracujúca v profesionálnom lesníckom a poľovníckom sektore. Mladá žena, ktorá je vzorom pre mladé generácie, rovnako motivuje skúsenejších poľovníkov a ukazuje zmysel práce pre faunu a flóru krásnej slovenskej prírody.

Udáva trend a štýl v poľovníctve, aktívne ovplyvňuje a tvorí pozitívnu mienku nepoľovníckej verejnosti. Testuje najnovšie produkty, tvorí recenzie, fotostory, blogy po online aj offline kanáloch. Ovplyvňuje a tvorí nové produkty so štýlom, vysokou kvalitou a SRDCOM. Rovnako sú tvorené produkty značky TETRAO, ktoré sú vyšperkované do detailu s ohľadom na praktickú funkčnosť a aktívne sa podieľajú na záchrane ohrozeného Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus). Držíte v rukách produkty, ktoré sú na trhoch celej Európy tvorené so srdcom pod limitovanými edíciami a pod jedinečnou PETRRISSA COLLECTION. Tvoríme spolu lepšie poľovníctvo #polovnicisrdcom

Recenzie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii