PRO 550 Plus, TT 15 (mini) bundle GARMIN

Iba online

Najlepší vo svojej triede - elektronický výcvikový systém PRO 550 Plus s jednoduchým GPS sledovaním. 

416,66 €

499,99 € s DPH

Hodnotenie a recenzie zákazníkov

Nikto zatiaľ nezverejnil hodnotenie

Popis produktu

Správnym, efektívnym a bezpečným výcvikom využijete celý potenciál vášho psa. Súčasťou efektívneho výcviku je aj používanie elektronického výcvikového a sledovacieho systému s dosahom až 14,5 km, jednoduchým prístupom k 18 stupňom okamžitého alebo kontinuálneho impulzu, nastaveniam vibrácie alebo tónu, možnosťou rýchleho prepínania stupňov, režimov korekcie a jednoduchým sledovaním vďaka zabudovanému GPS. PRO 550 Plus umožňuje súčasne cvičiť až 3 psov. Pri zhoršených svetelných podmienkach alebo výcviku v tme výborne poslúži pri lokalizácii psa LED osvetlenie na obojku, ktoré zapnete jednoducho ovládačom podľa potreby. 

NA CESTE ALEBO NA ZÁPASTÍ 
S dostupnými kompatibilnými zariadeniami Garmin máte svojho psa pod kontrolou, kdekoľvek ste. Spárujte PRO 550 Plus s hodinami so série fénix a sledujete svojho psa priamo na zápästí. Alebo spárujte zariadenie s navigáciou DriveTrack a sledujte svojho psa priamo vo vozidle. 

PRO 550 Plus

Pes - Výcvikový režim - elektronický impulz kontinuálnyKaždý pes má určitý stav mysle, kedy nereaguje takmer na žiadny povel. Stáva sa to často na poľovačke alebo pri temperamentných plemenách psov, kedy je naozaj potrebné použiť aj hrubú silu, aby sa pes dostal z "amoku" a začal vnímať vaše povely. Práve na to je určený kontinuálny impulz - pes je vystavený elektronickému impulzu počas celej doby stlačenia tlačidla maximálne po dobu 8 sekúnd.
Pes - Výcvikový režim - elektronický impulz okamžitýOkamžitý krátky elektronický impulz má psa vyrušiť, upozorniť, potrestať v prípade neželanej činnosti. Je to pre psa nepríjemný, v žiadnom prípade však nie neznesiteľný, zážitok, ktorý si spojí s vykonávanou činnosťou a po krátkom čase zistí, že ak sa bude správať tak, ako mu prikážete, žiadny impulz nedostane a výcvik je úspešný.
Pes - vycvik troch psovPRO 550 Plus umožňuje výcvik až 3 psov naraz. Vďaka prepínaču prepínate medzi jednotlivými psami vo výcviku a pre každého si môžete nastaviť výcvikový režim, intenzitu impulzov... máte na výber z 3 možností nastavenia korekcie. Zariadenie je použiteľné na všetky typy srsti a pre všetky plemená psov vďaka 2 dlhším vymeniteľným kontaktným snímačom, ktoré sú súčasťou balenia
Pes - Výcvikový režim - vibráciaAk chcete svojho psa len upozorniť, aby prestal s nejakou činnosťou, je možné zvoliť výcvikový režim formou vibrácie. Psa vyruší a okamžite odpúta jeho pozornosť od neželanej činnosti.
Pes - Výcvikový režim - tónZvukový podnet je tiež jednou z foriem, ako upozorniť psa na nevhodné správanie. Podobne ako vibračný režim, aj tón vyruší psa a tak odpúta jeho pozornosť od nevhodnej činnosti.
Vodotesnosť IPX7Výcvik môže prebiehať aj v nepriaznivom počasí. Dážď, sneh, blato už nie sú nijakou prekážkou, nakoľko zariadenie je vodotesné - odolné voči namočeniu, postriekaniu vodou.
Dobíjateľná batériaNapájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou až 24 hodín ovládač a 16 - 30 hodín obojok.
Pes - GPS prijímačNa malom displeji sa vďaka GPS + GLONASS prijímaču zobrazuje jednoduché sledovanie smeru pohybu a vzdialenosti vášho psa do vzdialenosti až 14,5 km v závislosti od terénu. Takže máte prehľad o pozíciách jednotlivých obojkov.

Akumulátor - typ: vymeniteľný lítiovo-iónový
Akumulátor - výdrž: až 24 hodín
Rozmery a vlastnosti: ------------------------------------------------------------------------------
Rozmery balenia, ŠxVxH: 25 x 30 x 7 cm
Hmotnosť balenia: 680 g
Hmotnosť zariadenia: 253 g ovládač, 212 g obojok
Odolnosť voči vode: Áno (IPX7)
Teplotný rozsah (- + °C): od - 15°C do + 70 °C
GPS prijímač: GPS + GLONASS
product_web: 0, 28403, 29203, 31432

Recenzie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii