Alpha 10 GARMIN

Iba online

Ovládač Alpha 10 je kompaktný a môžete ho používať samostatne, pripojený ku kompatibilnému smartfónu alebo k inému sledovaciemu systému.

333,33 €

399,99 € s DPH

Hodnotenie a recenzie zákazníkov

Nikto zatiaľ nezverejnil hodnotenie

Popis produktu

UŽITE SI POĽOVAČKU. 

Ovládač Alpha 10 je kompaktný a môžete ho používať samostatne, pripojený ku kompatibilnému smartfónu alebo k inému sledovaciemu systému.


Alpha 10 

Alpha 10 

Alpha 10 - SvorkaSVORKA POD KONTROLOU. Alpha 10 pracuje s obojkami T5 a TT15 pre monitorovanie až 20 psov s dosahom až do 14,5 km/6,5 km (závisí od terénu a použitého obojka) s 2,5 sekundovým intervalom odosielania údajov o pozícii psa.
Alpha 10 - GNSSPODPORA MULTI - GNSS. Vďaka prístupu k viacerým globálnym satelitným navigačným systémom (GPS + Galileo) je sledovanie presnejšie aj v náročnejších podmienkach.
Alpha 10 - Výdrž batériePRIPRAVENÝ NA POĽOVAČKU. S výdržou batérie až 1 týždeň (40 hodín bežného použitia) ste pripravení na akciu bez nutnosti nabíjania aj počas viacdňového dobrodružstva.
Alpha 10 - Stimulácia18 STUPŇOV INTENZITY IMPULZU. Po spárovaní s obojkom TT 15/TT 15 (mini) pripôsobíte výcvik pre každého psa vďaka možnosti okamžitého a priebehového elektrického impulzu.
Alpha 10 - Tón/VibráciaTÓN/VIBRÁCIA. Dávajte rôzne úrovne zvukových a vibračných povelov pre rýchle upozornenie psa (po spárovaní s obojkami TT 15/TT 15 (mini)).
Alpha 10 - Explore AppGARMIN EXPLORE™ APLIKÁCIA. Spárujte svoje zariadenie so smartfónom cez aplikáciu Garmin Explore a získate tak prístup k informáciám o pohybe vašich psov, môžete si ukladať súbory trás vašich psov a zobraziť si tieto trasy, aby ste presne vedeli, čo sa udialo počas poľovačky.
Alpha 10 - PrepojenieSLEDUJTE AKCIU. Môžete sledovať ďalších účastníkov poľovačky tak, že spárujete svoje zariadenie s ďalšími kompatibilnými Alpha a Astro zariadeniami.
Alpha 10 - PripojenieVIAC MOŽNOSTÍ SLEDOVANIA. Svoju svorku môžete sledovať priamo zo svojho vozidla po pripojení k zariadeniam zo série MONTANA, k navigácii DriveTrack 71 alebo priamo na svojom zápästí na hodinách zo série Instinct, fénix, Tactix alebo MARQ.

Recenzie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii