T 5X - obojok GARMIN

Iba online

Sledovací obojok T 5X má GPS a GLONASS prijímač s vysokou cistlivosťou, takže vášho psa môžete sledovať až do vzdialenosti 14,5 km (9 míľ).

291,66 €

349,99 € s DPH

Hodnotenie a recenzie zákazníkov

Nikto zatiaľ nezverejnil hodnotenie

Popis produktu

Je odolný a s vodotesnosťou 1 ATM je pripravený ísť s vaším psom kamkoľvek. Plus, s výdržou batérie až do 80 hodín a režimom spánku, ktorý môžete zapnúť na diaľku, sa môžete sústrediť na poľovačku a nemusíte premýšľať o ďalšom nabíjaní. 

LED kontrolky aktivujete priamo cez váš kompatibilný ovládač a s viditeľnosťou až do 90m máte prehľad o polohe vášho psa aj v tme a počas noci.


tt15X 

Obojok - T 5X používa integrované GPS pre lokalizáciau svojej polohy (psa) v teréne a VHF technológia sa postará spojenie (prenos) s kompatibilným ovládačom. Používanie rádiového VHF zariadenia je v Európe všeobecne regulované predpismi. Obojok - T 5X je schválený na používanie v niektorých krajinách EÚ, vrátane Slovenska. Priemyselná norma CE pod číslom CE0470(!) a CE0681(!). Používanie je povolené v niektorých krajinách Európy na konkrétnych frekvenciách. Podrobnosti k zmenám a podmienkam používania nájdete na uvedenom odkaze > > Astro Legal

Vodotesnosť IPX7Sledovanie môže prebiehať aj v nepriaznivom počasí. Dážď, sneh, blato už nie sú nijakou prekážkou, nakoľko zariadenie je vodotesné - odolné voči namočeniu, postriekaniu vodou.
Vymeniteľná batériaSúčasťou balenia (integrovaný) tohto modelu je tzv. Li-ion batéria, viac na uvedenom odkaze > > > > >
GPS/VHFKaždý obojok má vlastné kódovanie prenosu VHF. Vďaka tomu máte spoľahlivé informácie o polohe a pohybe vášho psa pri love, prechádzke či záchrannej akcii. 
GPS+GlonassVďaka simultánnemu príjmu signálu zo satelitov GPS a GLONASS máte istotu, že vaša poloha bude lokalizovaná presne aj v náročných podmienkach.

Rozmery a vlastnosti: ------------------------------------------------------------
Rozmery balenia, ŠxVxH: 24.1 x 19.8 x 8.1cm
Rozmery zariadenia, ŠxVxH: 8.9 x 4.4 x 4.7cm
Hmotnosť balenia: 794 g
Hmotnosť zariadenia: obojok + anténa 188 g, obojok + anténa + remienok 265 g
Akumulátor - typ: vymeniteľný nabíjateľný lithium - ion pack
Akumulátor - výdrž (pohotovostný režim): 24 - 48 hodín
Odolnosť voči vode: Áno (10 m)
Plávanie na hladine: Nie
GPS prijímač: intergrovaný
Anténa: INT./EXT.
Vysoko-citlivý prijímač: Áno
Podpora externej antény: Áno
product_web: 0
Funkcie a výbava: ------------------------------------------------------------
Prepojenie: USB

Recenzie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii