Elektronický výcvikový systém PRO 70 GARMIN

Iba online

S týmto elektronickým výcvikovým obojkom už nemusíte spustiť oči zo svojho psa. Jednoduché a rýchle ovládanie, dosah až 1,5 km6 stupňov okamžitej korekcie, nastavenie tónu a LED osvetlenie na obojku, ktoré zapnete jednoducho na ovládači, ak sa zhoršia svetelné podmienky, aby ste videli, kde sa pes nachádza, to je ideálny výcvikový partner. 

249,99 €

299,99 € s DPH

Hodnotenie a recenzie zákazníkov

Nikto zatiaľ nezverejnil hodnotenie

Popis produktu

Súčasne môže prebiehať výcvik až 6 psov (po zakúpení ďalších obojkov).

Naviac ponúka tiež integrovanú funkciu BarkLimiter™

PRO 70

Pes - Korekcia štekaniaOdnaučte svojho psa štekať bez zjavnej príčiny len preto, aby na seba priťahoval pozornosť okolia. Vďaka dvom integrovaným oceľovým mikro elektro-mechanickým snímačom je zariadenie vhodné pre všetky typy srsti a plemená psov. 
Pes - Výcvikový režim - elektronický impulz kontinuálnyKaždý pes má určitý stav mysle, kedy nereaguje takmer na žiadny povel. Stáva sa to často na poľovačke alebo pri temperamentných plemenách psov, kedy je naozaj potrebné použiť aj hrubú silu, aby sa pes dostal z "amoku" a začal vnímať vaše povely. Práve na to je určený kontinuálny impulz - pes je vystavený elektronickému impulzu počas celej doby stlačenia tlačidla maximálne po dobu 8 sekúnd.
Pes - Výcvikový režim - tónZvukový podnet je tiež jednou z foriem, ako upozorniť psa na nevhodné správanie. Podobne ako vibračný režim, aj tón vyruší psa a tak odpúta jeho pozornosť od nevhodnej činnosti.
Vodotesnosť IPX7Výcvik môže prebiehať aj v nepriaznivom počasí. Dážď, sneh, blato už nie sú nijakou prekážkou, nakoľko zariadenie je vodotesné - odolné voči namočeniu, postriekaniu vodou.
Dobíjateľná batériaNapájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou až 80 hodín ovládač a 60 hodín obojok.

Akumulátor - typ: vymeniteľný lítiovo-iónový
Akumulátor - výdrž: až 80 hodín
Rozmery a vlastnosti: ------------------------------------------------------------------------------
Rozmery balenia, ŠxVxH: 13,75 x 22,25 x 8,5 cm
Hmotnosť balenia: 410 g
Hmotnosť zariadenia: 221 g ovládač, 98 g obojok
Odolnosť voči vode: Áno (IPX7)
Teplotný rozsah (- + °C): od - 15°C do + 70 °C
product_web: 0, 28403, 29203, 31432

Recenzie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii