Obal na obuv TETRAO CLASSIC - zelený

Tento obal predstavuje skvelé riešenie na odloženie a ukrytie vašej obuvi v prípade, keď idete autom a nechcete si ho zašpiniť.

33,25 €

39,90 € s DPH

Hodnotenie a recenzie zákazníkov

Nikto zatiaľ nezverejnil hodnotenie
Obal na obuv TETRAO CLASSIC - zelený Zväčšiť

Popis produktu

Parametre produktu

  • 100% ručná výroba
  • Vyrobené na Slovensku
  • Kúpou podporíte ohrozený druh Hlucháňa hôrneho 
  • Kvalitné a pevné materiály 
  • Produkt vyrábaný so srdcom a dobrou myšlienkou 

Tento obal predstavuje skvelé riešenie na odloženie a ukrytie vašej obuvi v prípade, keď idete autom a nechcete si ho zašpiniť. Pozostáva z kvalitného materiálu, ktorý je odolný voči roztrhnutiu. Obuv sa doňho vkladá z prednej časti, kde sa nachádza zips. Či už idete do lesa alebo z lesa na aute, vaša špinavá obuv alebo čižmy budú mať takto vždy svoje miesto. V hornej časti je na bočných stranách sieťka na odvetrávanie a úchop pre pohodlné nosenie. Spodnú časť tohto obalu obohacujú 4 nožičky, ktoré ho chránia pred ušpinením. Na prednej strane sa nachádza taktiež ušľachtilé logo prestížnej značky TETRAO. Obal je vyrobený 100% ručne a so srdcom tu na Slovensku. 

Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody. IBO POĽOVNÍK sa aktívne podieľa na zvýšenie populácie tohto druhu vo voľnej prírode a zároveň na zlepšení kvality jeho životného prostredia.

Parametre produktu: 

Materiál: Polyester 600D s recyklovaným EKO PVC spodným záterom
Farba: zelená

Recenzie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii