Pozorovacie zariadenie termovízia ATN MARS LT 25mm, 160x120 60 Hz 4-8x

  • Ďalšia generácia výkonných snímačov Osidian CORE LT
  • Ostrý obraz za akýkoľvek podmienok
  • Využíva senzor vo vysokom rozlíšení v 4 generácií
  • Obnovovacia frekvencia obrazu 60hz
  • Obsidian Core je vysoko špecializovaný počítač
  • Detekcia až 625 m

1 249,17 €

1 499,00 € s DPH

Hodnotenie a recenzie zákazníkov

Nikto zatiaľ nezverejnil hodnotenie

Popis produktu

efektívna vzdialenosť pre detekciu ľudskej postavy:
    Detekcia - 625 metrov
    Rozpoznanie - 315 metrov
    Identifikácia - 210 metrov

ATN MARS LT je najľahšie zariadenie v rade ATN MARS (THOR), ktoré vám poskytuje väčšiu univerzálnosť. Je možné ho použiť na zbraň ako puškohľad, kde rozhoduje faktor hmotnosti. Termovízia je vyrobená z tvrdej hliníkovej zliatiny s nárazuvzdornou elektronikou. Získate tradičný ďalekohľad so vzhľadom a dojmom.

Štandardné 30 mm krúžky a ergonomický dizajn sú samozrejmosť. ATN MARS LT nie je ľahké len pri hmotnosti ale aj s ľahkým používaním a pri nastavovaní funkcii. Na výber máte z 2 farebných paliet ( Black Hot / White Hot). Na výber máte tiež vybrať si štýl zámerného kríža a budete pripravení na kvalitné lovecké dobrodružstvo. Vaše pozorovanie nebolo nikdy jednoduchšie s One Shot Zero. Ovládacie tlačidlá sú umiestnené tak, aby nemohlo dôjsť k ich nechcenému stlačeniu. Puškohľad je napájaný internou lithiovou batériu s výdržou až 10 hodín. Termovízny puškohľad ATN Mars LT sa vyznačuje hlavne svojou nízkou hmotnosťou a to iba 650 gramov. 

Snímač s rozlíšením 160x120 px vykresľuje detail ľudskej postavy na 625 metrov. Mars LT ponúks na výber z dvoch farebných paliet bielu a čiernu teplú s možnosťou nastavenia kontrastu. Nespornou výhodou nového snímača je obnovovacia frekvencia 60 Hz vďaka ktorej, máte obraz čístý a plynulý bez sekania. Mars LT je navrhnutý tak, aby odolal tlaku vysokokalibrových zbraní a je vyrobený z tvrdenej hliníkovej zliatiny. 

Spôsob nastrelenia je u výrobkov ATN oveľa jednoduchší ako u dennej optiky. Ak si zvolíte funkciu nastrelenie máte k dispozícii dva zámerné kríže. Vystrelíte na stred terča a zásah je napríklad 10 cm nad stredom. Jednoducho posuniete druhý kríž v puškohľadu na miesto dopadu strely. Teraz teda máte jeden kríž na strede terča a druhý kríž máte posunutý na miesto dopadu. Nastrelenie je tak rýchle a jednoduché.


Technické parametre:

Životnosť batérie10 hod
Hmotnosť650 g
SnímačATN Obsidian CORE LT
Očný reliéf90 mm
NabíjanieUSB typ C
3D GyroskopÁno 
Farebné paletyBiela horúca - čierna horúca
Montáž30 mm štandardné krúžky
Priemer tubusu30 mm
Zväčšenie4-8x
Balistická kalkulačkaÁno
Zdroj napájaniaIntegrovaná batéria
BluetoothNie
Rozlíšenie snímača160x120 px
Rozmery292x55x56 mm

Obsah balenia:

Termovízny puškohľad ATN MARS LT 160 4-8x
Očnica
Puzdro na puškohľad
USB kábel typ C
Handrička na čistenie optiky 
Návod na použitie

Recenzie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii