Okamžite nastaviteľná strelecká palica IBO PRIMO TETRAO - BIPOD Gen.4

Strelecké palice novej značky na našom trhu - IBO PRIMO - sa tešia čoraz väčšej obľube medzi strelcami. Sú konkurencieschopné s palicami iných značiek, no za priaznivejšie a dostupnejšie ceny.

95,75 €

114,90 € s DPH

Hodnotenie a recenzie zákazníkov

Nikto zatiaľ nezverejnil hodnotenie

Popis produktu

Vylepšená verzia streleckej dvojnožka značky IBO PRIMO štvrtej generácie. Zabezpečí vám 99% úspešnosť pri streľbe na dlhé vzdialenosti, ako aj pri love na otvorených poliach či lúkach. Okamžité nastavenie výšky iba pomocou jednej ruky, kedykoľvek potrebujete. V momente si prispôsobíte svoju streleckú palicu na akúkoľvek výšku. Vysoko odolná a naozaj ľahká palica, ktorá nie je problematická pri transporte. Odnímateľná vrchná časť s menším aj väčším závitom pre rôzne optické zariadenie.

Možnosť uhlovať vrchné "V" pre komfortnejšie smerovanie ruky a zbrane jednoduchým povolením skrutky a prestavením do iného uhla. Praktické je aj vrchné stredové "V", ktoré sa dá ľahkým povolením skrutky presunúť do iného uhla a takisto aj úplne odpojiť. Strelecká palica bipod IBO PRIMO má hmotnosť 1,2 kg a výšku nastaviteľnú od 117 cm (v zloženom stave) do 190 cm. Nohy palice sú ukončené gumenými pätkami.

Odpojením vrchnej časti sa zrazu z palice stane statív vďaka použitiu väčšieho a menšieho závitu pre vaše optické zariadenia, napríklad na kameru, fotoaparát, ďalekohľad či na inú optiku. V každej situácií ako je sedenie, státie alebo kľačanie sa stáva dokonalou podperou v akomkoľvek teréne, kedy poskytuje svoje tiché a plynulé nastavenie. Bipod IBO PRIMO bude vašim obľúbeným pomocníkom, s ktorým vám neujde už žiadny výstrel.

Recenzie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii