Ďalekohľad Sahara 10x50

Ďalekohľady Barr & Stroud "Sahara" sú optimálnou kombináciou kvalitnej optiky, zdokonalenej technickej konštrukcie a stabilného jemného rozlíšenia.

129,17 €

155,00 € s DPH

Hodnotenie a recenzie zákazníkov

Nikto zatiaľ nezverejnil hodnotenie
Ďalekohľad Sahara 10x50 Zväčšiť

Popis produktu

Výsledkom je elegantný rad ďalekohľadov Barr & Stroud, ktorý prináša značke nový rozmer zvýšením úrovne výkonu a dômyselnosti prevedenia. Rad Sahara od Barr & Stroud majú robustnú konštrukciu v kombinácii s brilantnou optikou.

Sú vodotesné do hĺbky 1,5 m  po dobu troch minút. To si vyžaduje vysokú mieru mechanickej kvality pri stavbe ďalekohľadu a zabezpečuje,  že ďalekohľad môžete  používať v akomkoľvek počasí.  Táto schopnosť je ďalej umocnená  pogumovaným telom, ktoré ho chráni pred otrasmi a údermi. Tieto ďalekohľady sú plnené dusíkom, ktorý zabraňuje vnútornému zahmlievaniu za nepriaznivých poveternostných podmienok. Plne mnohovrstevná  optika je štandardom  Barr & Stroud radu Sahara ako i BAK-4 hranoly. Tým je zaistené, aby čo najviac svetla bolo prenášaného cez optiku, ktorá má za následok  super jasný obraz aj v zhoršených svetelných podmienkach a tým nedochádzalo k dramatickej strate výkonu. Pre pohodlie užívateľa sú ďalekohľady dodávané s gumenými  očnicami, ktoré sú  praktické, aby ich ľudia mohli používať s alebo bez okuliarov. Mechanizmus zaostrovania je riešený tak, aby sa dalo z minima do nekonečna zaostriť za menej ako jednu otáčku ovládacieho kolieska To znamená,  že môžete sledovať akciu rýchlo ako sa deje. Ďalekohľady  Sahara  sú dodávané s puzdrom na prenášanie, pripevnenými  krytkami, popruhy a čistenie šošoviek handričkou. 
-zorné pole na 1000 m: 101 m 
-najkratšia ostriaca vzdialenosť: 2,5 m 
-stmievací faktor: 22,34  
-výstupná pupila: 5 mm 
-rozmery:  166 x 133 x 58 mm

Plnené dusíkom: Áno

Priemer prednej šošovky (mm): 50

Optický hranol: BAK - 4

Optické zväčšenie: 10

Hmotnosť: 0,876 kg

Recenzie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii