Ultrazvukový repelent proti kliešťom TICKLESS PET pre zvieratá

TICKLESS PET - ideálne riešenie ochrany vašich miláčikov pred kliešťami a blchami. Tento ultrazvukový repelent vo forme prívesku skvele ochráni vášho psa, mačku, alebo akékoľvek iné zviera pred kliešťami aj blchami. Je vyrobený tak, aby sa dal jednoducho pripnúť na obojok a zvieraťu neprekážal. Je ekologický a bez kontraindikácií akéhokoľvek druhu. 

Pozor: skladom posledné kusy

16,60 €

19,92 € s DPH(ZĽAVA 0,20 €) pôvodne24,90 €

Hodnotenie a recenzie zákazníkov

Nikto zatiaľ nezverejnil hodnotenie
Výpredaj Znížená cena -20% Ultrazvukový repelent proti kliešťom TICKLESS PET pre zvieratá Zväčšiť

Popis produktu

Parametre produktu

  • Skvelá ochrana zvierat pred kliešťami a blchami
  • Funguje na princípe vysielania ultrazvukových impulzov
  • Je netoxický, nevylučuje chemické látky ani zápach
  • Ekologický a bez vedľajších účinkov
  • Jednoduché pripnutie na obojok
  • Životnosť batérie až 1 rok

Princíp fungovania je vysielanie ultrazvukových impulzov, ktoré sú neškodné a nebadateľné pre osoby a zvieratá. Rušia a odpudzujú kliešte aj blchy a tak bránia ich napadnutiu zvierat. Sú skvelou prevenciou aj pre zvieratá oslabené ochorením, pre mláďatá psov a mačiek, pre staršie zvieratá a gravidné alebo laktujúce sučky. Elektronický repelent TICKLESS PET má dosah cca. 1,5 m. Napájaný je Li-ion batériou so životnosťou približne 1 rok. Je vyrobený v Taliansku.

Použitie: Odstráňte plastovú kartičku, ktorá blokuje pripojenie lítiovej batérie k zariadeniu (batéria je vložená v zariadení a pripravená na okamžité použitie). Štyri bliknutia signalizujú, že repelent je zapnutý. Od momentu, kedy bol spustený, je životnosť batérie približne rok. Ak chcete zistiť, či je TICKLESS PET stále v prevádzke, stlačte šedé tlačidlo. Pokiaľ sa rozsvieti červené svetielko, repelen je stále v prevádzke.

Ultrazvukový repelent TICKLESS PET je odolný voči vode (štandard IP13). Po namočení ho vysušte, aby sa predišlo vnútornej korózii prístroja.

TICKLESS PET je absolútne netoxický a nevylučuje ani žiadne chemické látky ani zápach.

  • Materiál: polykarbónová a syntetická antialergická guma
  • Rozmery: 4 x 2,8 x 1,5 cm
  • Hmotnosť: 10 g

Recenzie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii