Napier – detektor smeru vetra – Apex Airglo

Všetci poľovníci vedia, ako rýchlo môže posliedka zle dopadnúť , ak sa mení smer vetra. Poľovníci úspešní na posliedkach využívajú svoje zručnosti a vhodnú výstroj aby maximalizovali svoj úspech.

Pozor: skladom posledné kusy

9,15 €

9,15 € s DPH(ZĽAVA 0,35 €) pôvodne14,08 €

Hodnotenie a recenzie zákazníkov

Nikto zatiaľ nezverejnil hodnotenie
Výpredaj Znížená cena -35% Napier – detektor smeru vetra – Apex Airglo Zväčšiť

Popis produktu

Je dobre známe, že sa zver, aby prežila, spolieha na 3 zmysly, a že niektoré druhy majú lepší zrak ako iné, ale vo všeobecnosti pre všetku zver platí, že primárnym zmyslom je čuch.

Najúspešnejších poľovníci na posliedkach sa zhodli, že zver sa spolieha 65% na čuch, 15% na zrak a 20% na sluch.

Už roky sa vykonáva veľa pokusov ako uvedené prekabátiť, dezodoranty, živicové žuvačky, odevy napustené pachmi, atď.

Základným faktom zostáva, že poľovník vyprodukuje 10 000 litrov ľudského pachu každý deň a žiadne množstvo prípravku ani zručnosti nevedú k výsledku ak zver zachytí váš pach. Znamená to koniec posliedky a často zver ani len neuvidíte.

Niektorí poľovníci overujú smer vetra príležitostne, najmä počas začiatku posliedky práškami, cigaretami, alebo pozorovaním stromov.

Zriedkavo sa ale prízemné masy vzduchu pohybujú rovnakým smernom ako koruny stromov, a počas vášho pohybu neustále môže nastať zmena, ovplyvnená zelenými bariérami, terénom a turbulenciami, zmena dostatočná na zmarenie prístupu. Preto je dôležité zistiť smer prúdenia vzduchu a zistenie opätovne opakovať.

Detektor smeru vetra – Apex Airglo bol vyvinutý firmou Napier pre jednoduché a praktické použitie. Je navrhnutý tak aby ste ho mali vždy poruke a ľahko sa s ním manipulovalo.

Riešenie v podobe malej posliedkovej fľaštičky, ktorá sa zle uchopuje a neľahko hľadá vo vrecku práve vtedy keď to je potrebné, nie je to najideálnejšie riešenie.

Detektor smeru vetra – Apex Airglo zároveň môžete použiť aj na označenie napr. nástrelu a pod.. Náplň je prírodného charakteru a po niekoľkých dňoch sa sama rozpustí.

Balenie obsahuje: 1 Zásobník/náplň a 1 Realtree AP neoprénový návlek s klipom a šnúrkou.

Recenzie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii