Chairpack Exclusive - batoh so stoličkou

Lovecký batoh Hillman Exclusive Chairpack s kapacitou 30 litrov a zabudovanou odnímateľnou stoličkou s nosnosťou až 129 kg

141,58 €

169,90 € s DPH

Chairpack Exclusive - batoh so stoličkou Zväčšiť

Popis produktu

Lovecký batoh Hillman Exclusive Chairpack s kapacitou 30 litrov a zabudovanou odnímateľnou stoličkou s nosnosťou až 129 kg je vyrobený z extrasilnej tkaniny Duratex®, ktorá je veľmi odolná proti predratiu, roztrhaniu a záťaži. Súčasťou tejto špeciálnej tkaniny je aj pogumovaný vodeodolný polymér, ktorý spoločne s vodným repelentom DWR® chráni obsah Vášho batohu pred navlhnutím aj za silného dažďa. Výstuže z AIRFLO® 3D ventilačnej sieťoviny pokrývajú celý chrbát batohu a uchránia Vás od nepríjemného lepenia batohu na spotený chrbát v prípade horúceho počasia alebo zvýšenej fyzickej záťaže. Rovnako ako ostatné výrobky Hillman je aj tento batoh so stoličkou vybavený vrstvou striebra Silvergear®, ktorá účinne likviduje okrem baktérií aj telesný pach.

Hillman Exclusive Chairpack má ergonomickú konštrukciu s množstvom miesta pre Vašu výbavu. Krytky zipsov chránia Vašu loveckú zbraň pred poškriabaním a pevné dno batohu Vám zaručí odolnosť voči predratiu či preliačiny. Tiché polyamidové regulačné popruhy batohu Chairpack sú osadené chladuodolnými nylonovými sponami.

Batoh so stoličkou váži iba 2,8 kg a je konštruovaný na záťaž stoličky do 129 kg. Batoh je možné jednoduchým zatiahnutím rýchlo otvoriť. Vnútri sú, okrem veľkého úložného priestoru, dve vrecká na dokumenty a cennosti. Tri veľké vonkajšie vrecká uzatvárateľné nylonovými sponami zaistia dostatočný priestor pre Vaše lovecké príslušenstvo, občerstvenie a pod. Ďalej je batoh vybavený opierkou na pažbu zbrane, ktorú možno umiestniť na pravú či ľavú stranu podľa potreby. Na bedrovom páse sú umiestnené ľadvinky, určené predovšetkým pre uloženie a nesenie nábojov s ľahkým prístupom.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii