Nočné videnie DEDAL-542

Nočné videnie Dedal D-542 je, podobne ako ATN PS-22/40, unikátne zariadenie umožňujúce rýchlu zmenu bežnej dennej optiky na zariadenie nočného videnia. Do svojej prevádzkovej polohy sa montuje na prednú časť dennej optiky. Pevnú a presnú montáž zabezpečuje kruhový adaptér umožňujúci montáž na prednú časť optiky.

0,00 €

0,00 € s DPH

Hodnotenie a recenzie zákazníkov

Nikto zatiaľ nezverejnil hodnotenie
Nočné videnie DEDAL-542 Zväčšiť

Popis produktu

Nočné videnie Dedal D-542 je, podobne ako ATN PS-22/40, unikátne zariadenie umožňujúce rýchlu zmenu bežnej dennej optiky na zariadenie nočného videnia. Do svojej prevádzkovej polohy sa montuje na prednú časť dennej optiky. Pevnú a presnú montáž zabezpečuje kruhový adaptér umožňujúci montáž na prednú časť optiky. Celý proces montáže či demontáže je veľmi jednoduchý, krátko trvajúci a veľmi pevný, pričom výsledkom je zmena dennej optiky na nočné videnie a naopak.Je možné objednať si aj špeciálny adaptér s bajonetovým uzáverom, ktorý umožňuje montáž v dobe kratšej ako 3 sekundy a demontáž do 1 sekundy.

Pre zostavenie zariadenia na mieru nás neváhajte kontaktovať ! Cena záleží od konfigurácie pristroja ! Objednávky bez udania meniča / generácie budú automaticky stornované.

Recenzie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii