Dámska bunda FjällRäven Sörmland Padded

Vetruvzdorná a nepremokavá poľovnícka bunda s dobre priliehajúcim ženským strihom a bezpečnostnou farebnou kapucňou, ktorú je možné zložiť do golieru, keď sa nepoužíva.

Pozor: skladom posledné kusy

Nový produkt

259,33 €

259,33 € s DPHpôvodne324,17 €

Hodnotenie a recenzie zákazníkov

Nikto zatiaľ nezverejnil hodnotenie
Znížená cena -20% Dark olive

Popis produktu

 Vyrobené z odolného, ​​bezšumavého G-1000 Silent Eco s hydratačným a ľahko vystuženým vysoko výkonným syntetickým G-Loft Supreme Compact pre extra teplo v chladných dňoch. Jednoduchá klasická bunda so základnými funkciami, ktoré potrebujete pre dobrý deň v lese, a jeho zdokonalený štýl funguje rovnako dobre v mestských kontextoch.
Predný zips je obojsmerný a má ochrannú chlopňu s tlačidlami na límečke a leme, aby zastavil chladný vietor. V páse dve vrecká na rukávoch s fleecemi poskytujú rýchle teplo pre zmrznuté ruky a tam je tiež napoleonské vrecko so zipsom a dve vnútorné vrecká na uloženie extra klobúkov, rukavíc atď. Vystuženie G-1000 HeavyDuty Eco na lakťoch.
Vonkajší záhyb a chrbtové ramená poskytujú dodatočnú voľnosť pohybu, rovnako ako štrbiny na spodných stranách. Pas môže byť nastavený pomocou tlačidiel. Manžety na rukávoch s tlačidlami.

Recenzie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii