Blaser 10×42

1 412,50 €

1 695,00 € s DPH

Hodnotenie a recenzie zákazníkov

Nikto zatiaľ nezverejnil hodnotenie
Blaser 10×42 Zväčšiť

Popis produktu

Ideálny na lov v horách alebo na otvorených priestoroch. Poskytuje vynikajúce  rozoznávanie detailov  na dlhé vzdialenosti.

Vysoká priepustnosť svetla, neutrálna reprodukcia farieb a brilantný, vysoko kontrastný obraz, sú nutnosťou pre optiky používané na lov.
CCC
viacvrstvový náter (Contrast and Color Corrective Coating) zaisťuje obrazový výkon prvotriednej kvality za akýchkoľvek  svetelných podmienok.
Rovnako dôležitá je ochrana vonkajších šošoviek povlakom SLP (Smart Lens Protectionzaložená na nanotechnológiách  zaisťujúca  ochranu proti vode a prachu. Umožňuje rýchle odtečenie dažďovej vody,výrazne jednoduchšie čistenie šošoviek.

Dobrá rovnováha je dôležitým kritériom pre ďalekohľady, pokiaľ ide o držanie  ďalekohľadu po dlhšiu dobu bez únavy. Krátky most a ťažisko blízko k okuláru dodáva všetkým Blaser  ďalekohľadom  ideálnu rovnováhu. Horčíková konštrukcia pokrytá dvojfarebným plastom,ovládacie prvky s reliéfom rybých šupín poskytujú spoľahlivú manipuláciu najmä za nepriaznivých poveternostných podmienok.

 

Zväčšenie – 10 x

Priemer čočiek – 42 mm

Priemer výstupnej pupily – 4,2 mm

Zorné pole v 1000m – 116 m

Zorný uhol objektívu – 6,6°

Minimálna vzdialenosť zaostrenia – 2,0 m

Dioptrická korekcia +4 /- 4dpt

Výška – 184 mm

Šírka -  144 mm

Hrúbka – 58 mm

Hmotnosť – 970 g

Recenzie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii