Bunda Hillman Windarmour

Táto ľahká bunda je skvelou voľbou pre jarné a jesenné mesiace vďaka ATMOTEC INSPIRA

Pozor: skladom posledné kusy

Nový produkt

104,17 €

104,17 € s DPH

Hodnotenie a recenzie zákazníkov

Nikto zatiaľ nezverejnil hodnotenie

Popis produktu

Windarmou lovecká bunda jar/jeseň

Táto ľahká bunda je skvelou voľbou pre jarné a jesenné mesiace vďaka ATMOTEC INSPIRA membráne, ktorá Vám zabezpečí maximálne pohodlie pri dlhotrvajúcom daždi a pri pohybe zase odvedie pot preč od tela. Prechladnutie z prepotenia nehrozí. Jej konštrukcia je založená na látkach využívaných NASA pre amerických astronautov, ktorým účinne zabezpečuje ochranu pre teplotnými extrémami. Pridušnosť 13 000 g/m2/24 hod. Vám zaručí prijemné nosenie pri pohybe a vodný stĺpec 20 000 mm umožní to že zostanete v suchu aj vo veľmi daždivom počasí, po celí deň budete dobre chránený.

Antibakteriálna vrstva Silvergear účinne ničí všetky telesné pachy a vďaka tomu môžete noisť bundu veľmi dlho bez toho aby ste ju museli prať a samozrejme sa tým znižuje možnosť že Vás zver zacíti pri love.

Loveckú bundu Windarmour Jacket môžete využiť v teplotnom rozmedzí +15 C až -5C.

Pre využitie v nižších teplotách až do -30 C má bunda v zadnej časti zvláštnu kapsu pre použitie elektrického vyhrievania HEATMAX ktorý nie je súčasťou bundy. Môžete si doobjednať.

Bunda má celkom 7 vonkajších vreciek a 2 vnútorné vrecká, čo by malo bohato stačiť na všetky veci ktoré musíte mať vždy po ruke. Počas zlého počasia Vás ochráni odopínateľná kapucňa, ktorá sa dá v prípade potreby stiahnuť.

Recenzie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii