XPR Bunda Hillman

Zimná bunda XPR Coat je vyrobená v exkluzívne vyzerajúcej kombinácii hnedej a tmavo zelenej látky

Pozor: skladom posledné kusy

Nový produkt

243,33 €

243,33 € s DPH

Hodnotenie a recenzie zákazníkov

Nikto zatiaľ nezverejnil hodnotenie

Popis produktu

Zimná bunda XPR Coat je vyrobená v exkluzívne vyzerajúcej kombinácii hnedej a tmavo zelenej látky. Horná vrstva je z príjemného materiálu Deerskin, ktorý je tichý, veľmi odolný a dobre sa z neho odstraňujú nečistoty. Aj u tejto bundy, HILLMAN stavil na dvojitú ochranu pred navlhnutím. Horná vrstva je pokrytá voduodpudzujúcou vrstvou DWR®. Iba tento vodný repelent by Vás však pri dlhodobom alebo silnom daždi neochránil. Preto je bunda vybavená ATMOTEC®INSPIRA membránou. Jej konštrukcia je založená na látkach využívaných NASA pre amerických astronautov, ktorým zabezpečovala ochranu pred teplotnými extrémami. Odvádza vlhkosť preč od tela a zároveň je zvonku vodeodolná. Priedušnosť 13 000 g / m² / 24 hod Vám zaručí príjemné nosenie pri pohybe a vodný stĺpec 20 000 mm to, že zostanete vždy v suchu. Dodatočnú tepelnú ochranu Vášho organizmu má na starosť vnútorná izolácia bundy v oblasti goliera a vreckána zahriatie rúk z teplého a príjemného materiálu VentaFleece®. Rovnako ako ostatné výrobky Hillman je tiež XPR Coat vybavená vrstvou striebra Silvergear®, ktorá účinne likviduje okrem baktérií aj telesný pach.

Zimná bunda XPR Coat má vpredu dve veľké vrecká s obľúbeným tichým magnetickým zapínaním a s elastickými držiakmi na náboje. Nad nimi sú dve vrecká s príjemnou flisovou výstelkou pre zahriatie rúk. V pravej z nich je navyše uchytená jemná handrička na čistenie optiky. Na hrudi a na rukáve sú ďalšie dve malé vrecká napríklad pre mobilný telefón. Vzadu je veľké bedrové vrecko, ktoré sa dá úplne otvoriť a použiť ako podsedák napr. Na mokrom povrchu. Šikovným riešením je v zadnom vrecku všitá reflexná vesta, ktorú jednoduchým pohybom vytiahnete a jej dvomi cípmi prehodíte cez ramená a magnetickými gombíky vpredu uchytíte. Vnútri bundy ďalej nájdete štyri vrecká na doklady či iné cennosti.

Špecialitou je priestor v oblasti chrbta, do ktorého sa vkladá vyhrievacia poduška systému Heatmax. Ten je schopný vykurovať Vašu bundu až 4 hodiny. Vďaka tomuto voliteľnému vylepšeniu Vám bude v mrazoch, napr. Na posede, oveľa príjemnejšie.

Ďalej je bunda vybavená kapucňou, ktorú je možné podľa potreby schovať do goliera alebo ju úplne odopnúť. Rozšírená čelná časť kapucne a zvýšený zapínací golier lepšie ochránia Vašu tvár pred nepriaznivým počasím. Trojbodové sťahovanie kapucne Vám ju umožní nastaviť tak, ako presne potrebujete.

Pre potreby lovcov a poľovníkov má zimná bunda Hillman XPR Coat vo výbave aj ďalšie užitočné prvky. Je to napríklad špeciálny systém strihu EMOtec® pre ľahký pohyb alebo výstuže z pamäťovej peny v oblasti ramien pre komfortnejšie nosenie zbrane.

Táto zimná bunda sa dá odporučiť vďaka silnejšej izolácii a použitým materiálom ako ideálne zimné poľovnícke oblečenie pre pohyb i na posed. Možnosť dokúpenia vyhrievacieho systému navyše ďalej rozširuje možnosť používania v nízkych teplotách.

Lovecká bunda Hillman XPR Coat v sebe kombinuje moderné technológie materiálov s praktickými a originálnymi prvkami špeciálne určenými pre potreby lovcov a poľovníkov a je tak skvelou voľbou aj pre tých najnáročnejších zákazníkov.


Materiály a technológie:

  • ATMOTEC®INSPIRA vetruodolná a priedušná membrána
  • DWR® vodný repelent
  • Silvergear® vrstva nanočastíc striebra odstraňujúca telesný pach, baktérie a vírusy
  • Deerskin® tichá a roztrhaniu odolná tkanina
  • VentaFleece® nanoflisový IMEC a doplňujúce izolácie vreciek na zahriatie rúk
  • FullFreeTM systém pre voľný pohyb
  • MemoryFoam® - ramenná vypchávka z pamäťovej peny pre komfortné nosenie zbrane
  • Duraheat® izolácia dutého vlákna 150G

Recenzie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii