XPR zimné nohavice

Zimné nohavice Hillman XPR Pants v sebe spájajú moderné technológie a materiály s praktickými prvkami,preto uspokoja aj najnáročnejšieho zákazníka.

Nový produkt

125,00 €

125,00 € s DPH

Hodnotenie a recenzie zákazníkov

Nikto zatiaľ nezverejnil hodnotenie
XPR zimné nohavice Zväčšiť

Popis produktu

Zimné nohavice Hillman XPR Pants v sebe spájajú moderné technológie a materiály s praktickými prvkami,preto uspokoja aj najnáročnejšieho zákazníka. Vďaka silnejšej izolácii a použitým materiálom možno XPR Pants odporučiť ako ideálne zimné poľovnícke oblečenie pre pohyb i na posed.

Možnosť dokúpenia vyhrievacieho systému navyše,rozširuje možnosť používania v nízkych teplotách.

XPR Pants od Hillmana sú vyrobené v exkluzívne vyzerajúcej kombinácii hnedej a tmavo zelenej látky.Horná vrstva je z príjemného materiálu Deerskin,ktorý je tichý,veľmi odolný a dobre sa z neho odstraňujú nečistoty.Dvojitá ochrana pred navlhnutím Vás udrží v suchu.Horná vrstva je pokrytá voduodpudzujúcou vrstvou DWR.Pre posilnenie ochrany sú nohavice vybavené ATMOTEC INSPIRA membránou,ktorá odvádza vlhkosť preč od tela a zároveň je zvonku vodeodolná.Priedušnosť 13 000 g / m² / 24 hod Vám zaručí príjemné nosenie pri pohybe a vodný stĺpec 20 000 mm to,že zotanete vždy v suchu.XPR Pants sú taktiež vybavené vrsvou striebra SilverGear,ktorá účinne likviduje okrem baktérií aj telesný pach.

.
Pre maximálne pohodlie v mrazoch slúži zvýšený nanoflisom zateplený pás a na nohaviciach spodné manžety na suchý zips. Čo každý v zime rozhodne ocení, je celochrbtový flisový diel, ktorý si jednoducho pripevníte zipsom k opasku. Ak by ani to nestačilo, súčasťou tohto dielu je priestor pre vyhrievaciu deku systému Heatmax. Ten je schopný vykurovať Vaše nohavice až 4 hodiny. Vďaka tomuto voliteľnému vylepšeniu Vám bude v mrazoch, napr. na posede, oveľa príjemnejšie. Výhodou tiež je, že si chrbtovú opierku môžete v teplejšom období aj s trakmi z nohavíc odopnúť.


Nohavice majú vpredu dve klasické vrecká, ktoré sú rozdelené prepážkou, aby sa obsah vreciek nemiešal dohromady a na bokoch stehien veľké cargo vrecká s tichým magnetickým zapínaním, elastickými držiakmi na náboje a vrecúškami na nôž. Nohavice sa dajú pomocou suchého zipsu upraviť v páse až o päť centimetrov tak, aby dokonale sedeli. Súčasťou je navyše zabudovaný opasok s nylonovou sponou. Vzadu cargo vreciek sú vodeodolné zipsy pre odvetrávanie v prípade, že je Vám horúco. Nohavice majú ergonomický strih pre príjemné nosenie, aby minimálne obmedzovali v pohybe.

Materiály a technológie:

  • ATMETEC INSPIRA vetruodolná a priedušná membrána
  • priedušnosť 13 000 g / m2 / 24hod, vodný stĺpec 15 000 mm
  • DWR vodný repelent
  • SilverGear vrstva nanočastíc striebra odstraňujúca telesný pach, baktérie a vírusy
  • Deerskin tichá a roztrhaniu odolná tkanina
  • EMOtec systém pre voľný pohyb
  • Duraheat izolácia dutého vlákna 90G

Recenzie

Napíšte recenziu! !

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii